logo fdds

   platforma edukacyjna dla profesjonalistów

    na temat ochrony dzieci i młodzieży przed przemocą

przejdz do tresci

AKTUALNOŚCI

VIII Międzynarodowa Konferencja "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie"

15.09.2014
W dniach 25-26 wrzesnia 2014 r. odbędzie się VIII Międzynarodowa Konferencja "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie" (hotel Novotel Warsaw Airport, Warszawa, ul. 1 Sierpnia 1). 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Administracji i Cyfryzacji Rafał Trzaskowski oraz Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska.

 

Organizatorami konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) i Fundacja Dzieci Niczyje (FDN), oraz niemieckie konsorcjum realizujące projekt klicksafe. Konferencja organizowana jest w ramach programu Komisji Europejskiej Safer Internet. Głównym partnerem tego wydarzenia jest Fundacja Orange.

 

Konferencja poświęcona jest szerokiemu spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w Internecie. Adresowana jest do przedstawicieli sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania oraz dostawców usług i treści internetowych.     

REKRUTACJA UCZESTNIKÓW

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o zapoznanie się z warunkami rejestracji i wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie wydarzenia do 5 września 2014 roku. Informacje o zakwalifikowaniu lub odrzuceniu zgłoszenia przesłane zostaną zainteresowanym do 9 września 2014 roku.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z udziałem w konferencji. Przy wyborze uczestników duże znaczenie będzie odgrywać uzasadnienie chęci uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Udział w konferencji jest bezpłatny (obejmuje: udział w zajęciach, lunch, przerwy kawowe). Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży i zakwaterowania.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.saferinternet.pl/konferencja/.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.