logo fdds

   platforma edukacyjna dla profesjonalistów

    na temat ochrony dzieci i młodzieży przed przemocą

przejdz do tresci

AKTUALNOŚCI

Rekrutacja na 2-dniowe szkolenie: Interwencja psychologiczna i prawna w przypadku krzywdzenia dzieci, Warszawa, 24-25 listopada 2017

05.10.2017
W zawiązku ze zmianami w prawie art. 240 par. 1 kk, dotyczącymi obowiązku prawnego zgłoszenia screen-szkolenie-otwartepodejrzenia popełnienia przestępstwa wobec dziecka uruchomiliśmy zapisy na 2-dniowe szkolenie: Interwencja psychologiczna i prawna w przypadku krzywdzenia dzieci.

Zapraszamy psychologów, pedagogów, wychowawców, asystentów rodzinnych, dzielnicowych, pracowników placówek pieczy zastępczej, pracowników socjalnych i inne osoby pracujące z dziećmi i na rzecz dzieci, na szkolenie mające na celu:

Dzień 1: dostarczenie wiedzy na temat regulacji prawnych w zakresie ochrony dzieci przed przemocą oraz udziału dzieci w procedurach karnych i cywilnych, a także zdobycie przez uczestników umiejętności podejmowania interwencji i ochrony dzieci w postępowaniu karnym.
Dzień 2: zdobycie przez uczestników podstawowych umiejętności podejmowania interwencji psychologicznej w przypadku zaistnienia problemu przemocy i wykorzystywania seksualnego oraz prowadzenia rozmów z dzieckiem i jego rodzicami/opiekunami na temat podejmowania interwencji.

Termin: 24-25.11.2017 r., godz. 9.00-16.00.
Miejsce: Warszawa, Centrum Pomocy Dzieciom im. Ireny Kornatowskiej, ul. Mazowiecka 12/25
Koszt: 390 zł netto (+23 %VAT/VAT zw.) za osobę.
Czas trwania: 16 godzin szkoleniowych, 2 dni.

 

Kontakt: 22 616 09 90, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej szczegółów